Ettevõttest

 

Saar Poll alustas tööd 1988. aastal Andrus Saare juhtimisel, kasvades välja Eesti Ajakirjanduse ja Infokeskusest. Oleme täielikult Eesti kapitalil põhinev täisteenust pakkuv sotsiaal- ja turu-uuringu firma, millel on laialdased kogemused ning sidemed üle maailma. 

Saar Pollis töötab 5-6 sotsioloogi ja spetsialisti vastavalt projektide spetsiifikale. Koostööd oleme pidevalt teinud rahvusvaheliste firmadega nii turu-uuringute kui ka sotsiaal-uuringute valdkonnas - muuhulgas Oxfordi Ülikooliga Inglismaal; akadeemilise uurimiskeskustega California Ülikoolist Santa Barbaras, Berkeleys ning Davises; Michigani, Oslo ning paljude teiste Euroopa ja Ameerika kõrgkoolidega. Oleme osalenud mitmetes väga olulistes rahvusvahelistes trendiuuringutes nagu Euroopa Väärtused, Euroopa Sotsiaaluuring, Sotsiaalne ebaõiglus, Gallup World Poll, mitmesugused eliidiuuringud, jm. Saar Poll on ka European Values Study assotsiatsiooni liige Eestis.

Üle 30 aastase tegutsemisaja jooksul on Saar Poll saanud nii rahvusvaheliselt kui ka siseriiklikult tellimusi paljude suurte brändide esindajatelt, lisaks teinud koostööd sisuliselt kõigi ülikoolidega, ministeeriumide, riigiametite ja sihtasutustega Eestis. Saar Polli koostööpartnerite võrgustik katab lisaks Baltimaadele ja teistele Euroopa riikidele ka mitmed SRÜ riigid, samuti Ameerika Ühendriigid ja mitmed Aasia maad. Saar Poll on võitnud rahvusvahelise tunnustuse kui firma, mille andmed on usaldusväärsed.