http://www.saarpoll.ee/

SAAR POLL alustas tööd 1988. aastal, kasvades välja Eesti Ajakirjanduse ja Infokeskusest. Oleme täielikult Eesti kapitalil põhinev täisteenust pakkuv sotsiaal- ja turu-uuringute firma, millel on laialdased kogemused ning sidemed üle maailma.

Meie suurimad koostööpartnerid teiste uuringufimade hulgas on Gallup Worldwide, Synovate, NFO,  Pentor Research International ja Roper Center. Balti riikides teeme koostööd firmadega Spinter Research, Baltic Surveys, Latvian Facts ja Data Serviss. SAAR POLLil on koostööpartnerid kogu Euroopas, samuti katab meie võrgustik USA ja mitmed Aasia riigid.

SAAR POLL osaleb sellistes olulistes rahvusvahelistes trendiuuringutes nagu Euroopa Väärtused, Euroopa Sotsiaaluuring, Gallup World Poll ja Maailmaväärtuste uuring jt.

           

 
Meie eesmärgiks on pakkuda täpset teavet turul ja ühiskonnas toimuva kohta. Teeme parima, et olla teie usaldusväärne turunduspartner. Üheülbalise masstoodangu asemel valmistab SAAR POLL hästiistuvaid rätsepaülikondi. Lisaks paindlikkusele peame oma tugevusteks veel täpsust, usaldusväärsust, vastutustunnet ja pühendumust. 


Meie juhtmõtteks on: ei ole head ega halba teavet, on vaid õige teave!